Öztekin:"Daha Sağlıklı Suya Kavuştuk"

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Dombaylı mahallesinde yeni açılan sondaja 1 kilometrelik içme suyu terfi hattı çalışmalarını tamamladı. Çalışma ile mahalleye daha verimli ve kesintisiz içme suyu sağlandı.

Öztekin:"Daha Sağlıklı Suya Kavuştuk"

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa genelinde vatandaşlara daha sağlıklı altyapı sistemleri sunmak adına yoğun mesaisini sürdürüyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Salihli ilçesine bağlı Dombaylı Mahallesi’nde başlatılan, yeni açılan sondaja içme suyu terfi hattı çalışmaları tamamlandı ve hatta su verilmeye başlandı. Terfi hattı döşeme işini Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün ve MASKİ İlçe Şefi Ramazan Tuğrul Kacar da mahalle muhtarı Tayfun Öztekin ile birlikte yerinde takip etti. Çalışma ile mahalleye daha verimli ve kesintisiz içme suyu sağlandı.
“Daha sağlıklı suya kavuştuk”
Mahalle muhtarı Tayfun Öztekin, “Mahallemize daha verimli içme suyu sağlanması amacıyla MASKİ ekipleri önemli bir çalışma yaptı ve yeni açılan sondaja 1110 metrelik terfi hattı çalışması yapıldı. Mahallemiz daha verimli içme suyuna kavuştu. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün olmak üzere emek veren personellere teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2023, 11:13

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER