Salihli Belediyesi Depremzede Çocuklara Ücretsiz Kurslar Veriyor

Salihli Belediyesi, depremden etkilenen 11 il merkezinden ilçeye gelen depremzede çocuklar için ücretsiz kurslar veriyor. Belediyeye ait spor tesisleri ile Atatürk Spor Salonunda uzman antrenörler eşliğinde yüzme, futbol, karate, judo ve voleybol kursları ile aletli fitness, egzersiz ve günlük spor aktiviteleri konularında eğitimler verilecek.

Salihli Belediyesi Depremzede Çocuklara Ücretsiz Kurslar Veriyor

Salihli Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından ilçeye gelen depremzede çocuklara ‘Yaraları Birlikte Sarıyoruz’ temasıyla ücretsiz kurslar verilecek. Deprem bölgesinden Salihli’ye gelen ailelerin çocuklarına sportif aktiviteler ile moral vermek için çalışma başlatan Salihli Belediyesi, Spor İşleri Müdürlüğünde görevli uzman antrenörler tarafından yüzme, futbol, karate, judo ve voleybol kursları ile aletli fitness, egzersiz ve günlük spor aktiviteleri konularında Belediyeye ait spor tesisleri ile Atatürk Spor Salonunda eğitimler verilecek.

Kurslara katılmak isteyenlerin, Atatürk Spor Salonu ile Belediyeye ait tüm spor tesislerine kayıt yaptırabilecekleri açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2023, 22:03

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER