Sondaj Çalışması Tamamlandı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Çamköy mahallesine daha verimli su ulaştırmak adına başladığı sondaj çalışmalarını tamamladı.

Sondaj Çalışması Tamamlandı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşlara sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temini konusundaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde Şehzadeler ilçesine bağlı Çamköy mahallesine yeni bir içme suyu kaynağı kazandırmak için başlatılan sondaj çalışmalarını tamamladı. Sondaj çalışmalarını İçme Suyu Dairesi Başkanlığından Şube Müdürü İlker Kılıç da takip etti. Alınan numune teste gönderildi ve sonuçlar bekleniyor. Olumlu sonuç alındığı takdirde, mahalleye daha verimli içme suyu ulaştırmak adına gerekli bağlantı çalışmalarına başlanacak.
“Sondaj ile daha verimli suya kavuşacağız”
Mahalle muhtarı Kadir Çelik, “Sondaj çalışmasından dolayı çok mutluyum. İnşallah su sıkıntısı çözülecek. Daha verimli suya kavuşacağız. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e ve ekiplerine çok teşekkür ediyorum” dedi.
 

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER