Suyun Kesintisiz Ve Verimli Olması Sağlandı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula ilçesine bağlı Konurca mahallesinde yeni açılan sondaja yaklaşık 2 kilometrelik içme suyu terfi hattı çalışması yaptı. Çalışma ile vatandaşa ulaşan suyun kesintisiz ve verimli olması sağlandı.

Suyun Kesintisiz Ve Verimli Olması Sağlandı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşlara daha sağlıklı altyapı sunmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Kula ilçesine bağlı Konurca mahallesinde yeni açılan sondaja yaklaşık 2 kilometrelik terfi hattı çalışması gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Aydın Topdemir ve MASKİ İlçe Şefi Tuğba Ural da yapılan hat döşeme işlerini yerinde takip etti. Çalışmanın tamamlanması ile bölgeye daha verimli, kesintisiz ve daha sağlıklı içme suyu sağlandı.

Muhtar “Artık daha verimli içme suyumuz olacak”

Mahalle muhtarı İbrahim İyli, çalışmadan memnun kaldığını belirterek, “Mahallemize daha yeterli içme suyu ulaşması için MASKİ Genel Müdürlüğü, ilk olarak sondaj açtı. Ardından sondaja yaklaşık 2 kilometrelik terfi hattı döşendi. Artık daha verimli içme suyumuz olacak. Emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.     

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2023, 21:40

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER