Temiz ve kesintisiz su ulaşımı sağlandı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Çakaldoğan Mahallesi Çakallar bağlısında bulunan içme suyu deposunda bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte hanelere daha temiz ve kesintisiz su ulaşmasını sağlandı.

Temiz ve kesintisiz su ulaşımı sağlandı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde içme suyu depolarını daha sağlıklı hale getirmek amacıyla bakım onarım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde, Salihli ilçesine bağlı Çakaldoğan Mahallesi Çakallar bağlısında bulunan içme suyu deposunda bakım ve onarım çalışması gerçekleştirildi. Çalışmaların tamamlanmasıyla depo daha sağlıklı bir yapıya kavuşarak, hanelere temiz ve kesintisiz su ulaşması sağlandı.

“Depomuz tamamen yenilendi”
Mahalle muhtarı Ali Özyürek, “Çakallar bağlımızda bulunan depomuz eskimişti. MASKİ Genel Müdürlüğü depomuzu yeniledi. Deponun içi fayans ile döşendi. Yalıtım sistemi ile kayıp kaçaklara son verildi. Manevra odası yenilendi. Son olarak deponun sıvası ve boya işi de yapıldı. Depomuz tamamen yenilendi. Çalışmadan memnun kaldık. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Cengiz Başkanımıza çok teşekkür ederiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2022, 12:58

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER