Topkaya, ‘Çalışmalarda Sona Yaklaşıldı’

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Selendi ilçesine yeni bir yaşam alanı kazandırmak amacıyla çalışmaları başlatılan Atatürk Bulvarı Peyzaj Düzenlemesi işinde sona yaklaşıldı.  

Topkaya, ‘Çalışmalarda Sona Yaklaşıldı’

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Selendi ilçesinde peyzaj düzenlemesi gerçekleştirilen Atatürk Bulvarı’nda incelemelerde bulundu. İnceleme sırasında Topkaya’ya;  Selendi Belediye Başkan Yardımcısı Aşkın Akkoç, Selendi Muhtarlık İşleri Müdürü Önder Baştürk, Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Erdem Dilik ve teknik ekipler eşlik etti. 

Topkaya, ‘Çalışmalarda Sona Yaklaşıldı

Selendi ilçesi Atatürk Bulvarı Peyzaj Düzenlemesi hakkında bilgi veren Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün öncülüğünde il genelinde vatandaşlarımızın vakit geçirmekten keyif alacağı, 7/24 yaşayan alanlar kazandırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Selendi ilçemizde Atatürk Bulvarında kısa süre önce peyzaj düzenlemesini başlatmıştık. Hızlı bir programla çalışmanın yüzde 80’ini tamamladık diyebiliriz. Sona yaklaşıyoruz. Yol ve kaldırım düzenlemesi, aydınlatmaları, oturma alanı ve süs havuzu ile yenilenen Atatürk Bulvarı’nı yakın zamanda Selendili vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Selendi ilçemize yeni bir proje kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu.  

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2023, 18:19

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER