Yeşildere Mahallesini’nin Talep Ve Önerilerini Dinlediler

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Demirci ilçesine bağlı Yeşildere Mahallesini ziyaret ederek talep ve önerileri dinledi.

Yeşildere Mahallesini’nin Talep Ve Önerilerini Dinlediler

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki mahalle ziyaretlerini sürdürerek, muhtarların görüşlerini almaya devam ediyor. Bu kapsamda İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Demirci ilçesine bağlı Yeşildere Mahallesine ziyarette bulundu. Ziyarette, Büyükşehir Belediyesi Demirci Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Gökhan Demir de hazır bulundu. Mahalle muhtarı Ercan Topuz ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Daire Başkanı Serpil Çakır, istek ve talepleri dinledi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, Başkan Ergün adına getirdiği hediyeleri takdim etti.

“Hizmetlerden memnunuz”
Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından mahallelerine yapılan yatırımları değerlendiren mahalle muhtarı Ercan Topuz, “Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün mahallemize yapmış olduğu hizmetlerden memnunuz. Mahallemizin altyapı çalışması tamamlandı. Su sorunumuz vardı bunun için de bir sondaj açıldı. Yapılacak olan bağlantıların ardından mahallemizin su sorunu da kalmayacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür ederiz” dedi.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER