"yeterli suya ulaşıldı"

MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Çavuşoğlu mahallesine daha verimli içme suyu ulaştırmak adına başladığı sondaj çalışmalarını tamamladı.

"yeterli suya ulaşıldı"

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşlara sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temini konusundaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde Şehzadeler ilçesine bağlı Çavuşoğlu mahallesineyeni bir içme suyu kaynağı kazandırmak için başlatılan sondaj çalışması tamamlandı. Alınan numune teste gönderilecek ve sonuçlar beklenecek. Olumlu sonuç alındığı takdirde, gerekli bağlantı çalışmalarına başlanacak.

“MASKİ her zaman yanımızda”

Mahalle muhtarı Fahri Sağır, “MASKİ’ye sondaj talebinde bulunduk. Gerekli incelemelerin ardındanİçme Suyu Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından mahallemizde sondaj çalışması yapıldı ve yeterli suya ulaşıldı. Numune alındı ve teste gönderildi. Her zaman yanımızda olmaları ve bir şey istediğimizde hemen yerine getirmeleri nedeniyle MASKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür ediyorum” dedi. 

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER