“Bir Saz Bir Söz” Etkinliği Düzenlendi

Manisa Ardahanlılar Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği  etkinliklerine  hız kesmeden devam ediyor. Manisa Ardahanlılar Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği dernek binasında “Bir  saz bir söz” programı düzenledi. Programa Manisa Hemşehri Kültürleri ve Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Ragıp Güneş ve dernek başkanları, Ardahanlılar Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“Bir Saz Bir Söz” Etkinliği Düzenlendi

Programa Aşık Osman Feryadi  sazıyla renk katarken emekli müftü Mikail Polat  hoş sohbeti ile davetlilere unutulmaz dakikalar yaşattılar,

Manisa Ardahanlılar Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Orhan Dalbudak  dernek olarak etkinliklerin devam ettiğini söyledi. Başkan Dalbudak” Dernek olarak  2 hafta önce halk ozanları gecesi düzenledik ve yoğun bir katılım oldu.  Bugünde  dernek binamızda hemşehrilerimizin katılımı ile Bir  saz bir söz programı düzenledik.  25 şubatta da ‘Ardahan’ın Kurtuluşu ve Kaz gecesi’ etkinliği planlıyoruz. Biz Ardahanlılar büyük bir aileyiz. Etkinliğimize katılan tüm davetlilere ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER