Manisalı Şair Yine Örnek Bir Davranışa İmza Attı

Manisa'da ün salan ve Manisa'ya pek çok ödül getiren Yazar - Şair Aytekin Karapaça, yazdığı yeni şiir kitabının ilk imza programında elde ettiği gelirin tamamını Atatürk Çocukları Kütüphanelerine Bağışlayarak yine bir örnek davranışa imza attı.

Manisalı Şair Yine Örnek Bir Davranışa İmza Attı

25 Haziran'da İzmir Mavişehir Ege Park'ta gerçekleştirilen Kitap imza gününde, ManisaŞair Aytekin Karapaçanın 5'nci ve Yeni kitabı olan Maviye Gece Düştü isimli şiir kitabına da Yoğun ilgi vardı. Okuyucuları tarafında yoğun ilgi gören ve Gelirinin Tamamını İZKİTAP-İZMİR KİTAP GÖNÜLLÜLERİ tarafından kurulacak olan Atatürk Çocukları Kütüphanelerine bağışlayacağını duyuran Şair Aytekin Karapaça duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti;

"Herşeyden önce geleceğimiz olan kız çocuklarımızın okuması ve güzel bir eğitim hayatı yaşaması için dünden bugüne elimizden gelenin her zaman daha fazlasını yapmaya çalıştık, Yazdığım diğer şiir kitaplarımın bütün gelirini burslu olarak eğitim gören ve imkansızlıklar içinde okumaya çalışan öğrenci kardeşlerime bağış yaparak onlara destek olmaya çalıştım, Ve maalesef geçtiğimiz aylarda 11 İlimizi kapsayan acı depremin izlerini unutturmak ve tekrardan hayatı normale döndürmek için elimizden geleni yapıyoruz. Yeni yazdığım ve ilk imza günü olan Maviye Gece Düştü isimli şiir kitabımın ilk imza gününde bana destek veren okuyucularım vasıtasıyla elde ettiğim bütün gelirin tamamını İZKİTAP-İZMİR KİTAP GÖNÜLLÜLERİ tarafından Deprem bölgesinde yapılacak olan Atatürk Çocukları Kütüphanelerine bağışlamanın sevinci içerisindeyim. Kısa sürede daha iyi olacağımız ve birlik beraberlik içinde daha iyi bir gelecek için yine elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Aynı zamanda beni bu güzel günde yanlız bırakmayan başta Manisa'nın gönlü güzel insanı Edebiyatçı - şiir yazarı olan Yazar Ragıp Özcan hocama ve bütün okuyucularıma teşekkürlerimi sunuyorum" Dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2023, 09:55

Editör Manşet 45

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER