Salihli Belediyesi TSM Korosundan ‘Dillerdeki Nağmeler’ Konseri

Salihli Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, ‘Dillerdeki Nağmeler’ konseri ile Türk Sanat Müziğine gönül veren Salihlililere sanatla dolu unutulmaz bir akşam yaşattı.

Salihli Belediyesi TSM Korosundan ‘Dillerdeki Nağmeler’ Konseri

Salihli Belediyesi Zafer Keskiner Tiyatro Salonunda seyircilerle buluşan Türk Sanat Müziği Korosu, sunuculuğunu Meltem Ünveren’in yaptığı konserde şef Ersin Ömer Atagöz yönetiminde dillerden düşmeyen şarkıları seslendirerek gönülleri fethetti.

Şef Ersin Ömer Atagöz yönetiminde iki bölüm halinde gerçekleştirilen ve Türk Sanat Müziği klasikleri arasına giren 25 şarkının seslendirildiği ‘Dillerdeki Nağmeler’ konserinde, Türk Sanat Müziği Korosu ile solistlerin seslendirdiği birbirinden güzel eserlere salonu dolduran izleyiciler de eşlik etti. Şef Atagöz de söylediği ‘Hüzün’ isimli güzel şarkıyla geceyi renklendirdi.

Sanat dolu bir gecenin yaşandığı ‘Dillerdeki Nağmeler’ konseri sonunda Şef Ersin Ömer Atagöz, koro üyeleri ve saz heyetine ayrı ayrı teşekkür eden Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, koro şefi, koristler ile saz heyetine çiçek takdim etti. Başkan Kayda, “Salihli Belediyesi olarak kültürel ve sanatsal etkinlikleri siz değerli sanatseverler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bizlere böyle unutulmaz bir gece yaşatan Şef Ersin Ömer Atagöz’e, Türk Sanat Müziği Koromuza ve saz heyetine teşekkür ederim. İyi ki varsınız” diye konuştu.

Konsere, Belediye Başkanı Zeki Kayda, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Yenen, Belediye meclis üyeleri ve daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ile sanatseverler katıldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2023, 20:21

Editör Manşet 45

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER