Yunusemre Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi'nde ‘Gençlik Şöleni’ Düzenlendi

Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde gençlik şöleni düzenlendi. Gençlik Şölenine  Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Sayim Can, okul idaresi, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Öğrenciler tarafından çeşitli gösteriler yapılırken özel eğitim öğrencilerinin yapmış olduğu  dans gösterisi davetlilerden tam not aldı.

Yunusemre Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi'nde ‘Gençlik Şöleni’ Düzenlendi

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş yaptığı  açıklamada öğrenciler ilebirlikte olmaktan mutlu olduğunu ifade etti. Yıldıray Demirtaş  "Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100.yılında Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 'Gençlik Şölenine' katılım sağladık. Büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün gençlere  armağan edişinin 100. yılında gençlerle beraber  olmaktan son derece mutluluk duyuyorum. İnşallah gençlerimiz ile birlikte cumhuriyetimizi  nice yüz yıllara bilimin, ilimin Atatürk'ümüzün göstermiş olduğu çağdaş medeniyete ulaştırmak adına daha çok çalışacağız. Gün birlik ve beraberlik olma günüdür. Hep birlikte daha çok çalışarak gençlerimiz ve tecrübelerimiz ile  ülkemizi daha ileriye götüreceğiz"  dedi.

Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sayim Can ise gençlik şöleninin önemine vurgu yaptı.  Sayim Can  "19 Mayısa Atatürk'ü  anma Gençlik ve Spor Bayramı Kapsamında okulumuzda gençlik şöleni düzenlendik. Amacımız gençlerimize bayram coşkusunu yaşatmamızın yanısıra güzel bir gün geçirmek farklı bir etkinliklerle bayram coşkusunu yaşamalarını sağlamaktı. Öğrencilerimiz tarafından  şiir okuma, koro çalışması,  kültürel, sportif etkinlikler düzenlendi. Dolu dolu bir program oldu. Programımıza katılan Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yıldıray Demirtaş  ve programın hazırlanmasında emeği geçenlere  teşekkür ederim"dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2023, 12:58

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER