Gökçek’ten Bomba İddia

AK Parti Ankara Milletvekili Osman Gökçek, Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı değişimcileri destekleyen Ekrem İmamoğlu'nun delegelere iPhone 15 dağıttığını söyledi.

Gökçek’ten Bomba İddia

"Kılıçdaroğlu destekçisi finansörler karşı atağa geçmiş"

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Osman Gökçek, şu ifadeleri kullandı:

"Malum yarın CHP'nin 38. kurultayı var. Bu nedenle Ankara otelleri full ve kaynaklarımızdan aldığımız bilgilere göre delegeler üzerinden açık artırmalı vaatler tam gaz! İddiaya göre aday Özgür Özel'in finansörü olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, pazarlıkta çıtayı iyice yükseltmiş. Tabii o öyle yapınca  Kemal Kılıçdaroğlu destekçisi finansörler karşı atağa geçmiş. Ankara Divan ve Marriott Hotel arasında gidip gelen aracılar arasında kimler var kimler. İddiaya göre Kılıçdaroğlu lehine performans sergileyen Ankara Büyükşehir Belediyesi ihalecilerinin ipi göğüslemesi daha mümkün görünüyor.

İmza veren delegelere iPhone 15

Enteresan bir konu daha var. Büyük ihtimalle Apple Türkiye bu ay çok büyük ciro yaptı. Söylentiye göre İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu başta İstanbul olmak üzere Özgür Özel'e adaylık için imza veren delegelerin tamamını sanırım daha iyi iletişim kurmak için Iphone 15'le ödüllendirmiş. Delegeler mesut Apple mesut. Yaşasın İBB kasası."

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER