Depremzede çocuklara moral oldular

Manisa Futbol Kulübü, MHP İl Teşkilatı ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği etkinlikte deprem felaketi sonrası manisaya gelen depremzede çocuklara bir araya gelerek güzel bir gün geçirdi.

Depremzede çocuklara moral oldular

Manisa Futbol Kulübü Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Manisa’ya gelen ve Ayşe Hafsa Sultan KYK Yurdu’nda kalan depremzede aileler ve çocuklarıyla güzel bir gün geçirdi. Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği etkinliğe Başkanvekili Engin Anlı, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, teknik ekip ve futbolcular katıldı. Etkinlikte futbolcular depremzede çocuklara Manisa Futbol Kulübü forması, çanta ve futbol topu hediye etti. Futbolcularla futbol oynayan depremzede kardeşlerimizle güzel bir gün geçirdi.

Başkanvekili Engin Anlı, “Yaraların birlikte daha hızlı sarılacağına inanıyoruz”

Manisa Futbol Kulübü olarak bu etkinlikleri belli aralıklarla sürdüreceklerini belirten Başkanvekili Engin Anlı, “Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Deprem felaketi sadece bölgeyi değil tüm ülkemizi derinden sarstı. Biz de şehrimizde kalan depremzede aileler ve çocuklarıyla güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Futbolcularımız belli aralıklarla bu etkinliklerini önümüzdeki süreçte de sürdürecek. Yaraların birlikte daha hızlı sarılacağına inanıyoruz. Manisa Futbol Kulübü olarak da bunun için elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz” dedi.

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER