Filede Bölgesel Lig Hazırlıkları Devam Ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol takımı, 24-26 Mart tarihleri arasında Tekirdağ’da düzenlenecek olan Bölgesel Lig müsabakaları öncesinde hazırlıklarını Tarık Almış Spor Salonu’nda sürdürüyor. 

Filede Bölgesel Lig Hazırlıkları Devam Ediyor

Türkiye Voleybol Federasyonu 2023 yılı faaliyet programında bulunan Kadınlar Bölgesel Voleybol Ligi müsabakalarına katılacak olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da hazırlıklar hız kesmeden devam ediyor. Caner Doğançay yönetiminde tamamen altyapı oyuncularından oluşan kadrosuyla, Kadınlar 2. Ligi’ne yükselmeyi hedefleyen yeşil beyazlı temsilcimizde antrenmanlar Tarık Almış Spor Salonu’nda gerçekleştiriliyor. 24-26 Mart tarihleri arasında Tekirdağ ilinde oynanacak olan müsabakalarda Manisa Büyükşehir Belediyespor ilk etapta  Tekirdağ Atatürk İlköğretim Okulu, Tekirdağ Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübü, Çanakkale Ezine 22 Eylül Spor Kulübü ile karşı karşıya gelecek. Grup lideri olan takım, ikinci grup müsabakalarına katılacak. İkinci grup müsabakalarında da yine zirvede yer alan ekip, direkt olarak 2. Lige yükselme hakkı elde edecek. 
Altyapı Sporcularımızla Katılıyoruz
Tekirdağ ilinde düzenlenecek olan Bölgesel Lig müsabakaları hakkında açıklamalarda bulunan Manisa Büyükşehir Belediyespor  Yönetim Kurulu Üyesi Metin Memiş, “Kupa ve madalyalar kazanmaktan ziyade sporcu yetiştirmeyi seven bir kulübüz. Manisa BBSK bünyesinden yetişen ve dünyaya damgasını vuran bir çok sporcumuz var. Bu amaçla yine altyapıda oynayan oyunculardan oluşturduğumuz takımla bir mücadele içerisine girmek istedik. Sporcularımıza yürekten başarılar diliyorum. Sonuç ne olursa olsun, biz her zaman genç kardeşlerimize destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.  

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2023, 21:14

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER