"Genç Yetenekleri Türk futboluna Armağan Etmeye Devam Edeceğiz"

TFF 3. Lig ekiplerinden Turgutluspor, altyapısından yetişen 7 futbolcusu ile profesyonel sözleşme imzaladı. Turgutluspor Başkanı Gökhan Akın, "Üretmeye ve yeni yıldızları Türk futboluna armağan etmeye devam edeceğiz" dedi.

"Genç Yetenekleri Türk futboluna Armağan Etmeye Devam Edeceğiz"

Turgutluspor altyapısında yetişen 7 futbolcu, bugün Turgutlu Belediyesi Spor Tesisleri’nde düzenlenen törenle kendilerini profesyonel yapan sözleşmelere imza attı. Kulüp Başkanı Gökhan Akın, Başkan Yardımcısı Ercan Hızal ve Sportif Direktör Sadullah Erarslan’ın yer aldığı törende Ekrem Okkay, Hüseyin Can Şavur, Mert Önal, Kemal Aras, Osman Efe Uzun, Yunus Emre Atsız ve Yunus Kotan profesyonel sözleşme imzaladı.

"Genç yetenekleri Türk futboluna armağan etmeye devam edeceğiz"
İmza töreni sonrası kısa bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Gökhan Akın, “Öncelikle oyuncularımıza hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Bugün 7 arkadaşımızı profesyonel yapacak olan sözleşmeye imza attık. Üretmeye ve yeni yıldızları Türk futboluna armağan etmeye devam edeceğiz. Bundan sonraki süreçte altyapımıza daha fazla değer vereceğiz. Altyapımızdan çıkan oyuncularımız kulübümüzü en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Camiamıza ve genç arkadaşlarımıza bir kez daha hayırlı ve uğurlu olsun. Allah utandırmasın. Altyapımıza yapmış oldukları yatırımlar için bütün hocalarımıza ve yönetimimize çok teşekkür ediyorum.” dedi. İHA

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2023, 22:51

Editör Manşet 45

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER