Manisa İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü Masa Tenisi Turnuvası Düzenliyor

Manisa İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü Genç Raketler Buluşuyor Masa Tenisi Turnuvası Düzenliyor.

Manisa İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü Masa Tenisi Turnuvası Düzenliyor

Haber: Muharrem Kazer

Manisa İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğünün organize edeceği masa tenisi turnuvasına Yunusemre ve Şehzadeler ’deki ortaokullar katılacak. Müracaatlar 27 Aralık -13 Ocak tarihleri arasında yapılacak.

Turnuva yıldızlar 2009-2010 ve küçükler 2011,2012 doğumlular arasında olacak. Başvurular  05554896737 ve 05394349955 numaralarından yapılabilecek.

GÖZCÜ"GENÇLERİMİZ İLE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Manisa İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Mahmut Gözcü "Gençlerimiz hem spor yapacak, hem de yeni arkadaşlar yeni dostlar kazanacak. Koordinatörlüğümüzün Lise ve ortaokula giden  gençlerimize yönelik düzenlediği birçok programı mevcut. Gençlerimize yönelik, yarışmalarımız, okuma gruplarımız, hafta sonları ders çalışma etkinliklerimiz, sosyal ve kültürel gezilerimiz bulunmaktadır. Gençlik buluşmalarında gençlerimizle bir araya gelip kendileri ile istişareler gerçekleştiriyor ve programlarımıza onların görüşleri doğrultusunda yön veriyoruz. Gençlerimizin hayallerini gerçekleştirmek adına elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

İyilik Güzellik Gençlik ser levhası ile yeryüzünde iyiliği ve güzelliği gençlerimizle beraber yaymaya devam edeceğiz. Yunusemre ve Şehzadeler ilçesindeki tüm okullarımızı bu turnuvaya davet ediyoruz.

Gençlere yönelik her çalışmada bizlere önderlik ve liderlik eden,  desteğini bizlerden esirgemeyen İl Müftüsü Dr. Hasan Hüseyin Güller'e teşekkür ederiz." açıklamasında bulundu.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER