Tenis Büyükler Sonbahar Kupası Türkiye Serisi Sona Erdi

Demirci'de düzenlenen " Tenis Büyükler Sonbahar Kupası Türkiye Serisi" turnuvası tamamlandı.

Tenis Büyükler Sonbahar Kupası Türkiye Serisi Sona Erdi

Türkiye Tenis Federasyonu, Demirci Kaymakamlığı, Demirci Belediyesi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Akıncılar Tenis Kulübü tarafından düzenlenen Tenis Büyükler Sonbahar Kupası Türkiye Serisi turnuvasına 13 ilden 60 sporcu katıldı.

Demirci tenis kortlarında 5 gün süren turnuva 4 kategoride gerçekleşti.

Tek kadınlar kategorisinde Şehrazat Dağcı, Zeynep Sıla, tek erkekler kategorisinde Mete Köseoğlu ve Ali Göncü dereceye girdi.

Çift kadınlar kategorisinde birincilik Şehrazat Dağcı, Ayşe Yağmur Baylan, ikincilik Defne Hanaylıoğlu, Sultan Çelikkanat olurken, çift erkekler kategorisinde birincilik Al Göncü, Alpay Güler, ikincilik ise Mete Köseoğlu ve Ahmet Atabay oldu.  

Dereceye sporculara ödülleri Kaymakam Adem Kaya, Belediye Başkanı Selami Selçuk, Akıncılar Tenis Kulübü Gökhan Yer tarafından yapıldı.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, turnuvaya katılan sporculara teşekkür ederek, kış sezonunda da ilçede tenis turnuvalarına ev sahipliği yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Türkiye Tenis Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Demirci Kaymakamı Adem Kaya " Demirci'de 5 gün süren güzel bir tenis turnuvası gerçekleşti. Tenis sahası alt yapısı ile artık Demirci ulusal tenis turnuvalarının yapıldığı bir ilçe haline geldiğini söyledi.

Törende turnuvaya sponsor olan Çınar Süt firması Ahmet Bacak'a, Altınyer Tekstil Sahibi Gökhan Yer'e, Efe Kuruyemiş Sahibi Mehmet Demir, Özkort firması sahibi Adem Özadanır'a teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2022, 13:51

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER