AK Parti grup başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu'dan Kurban bayramı mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

AK Parti grup başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu'dan Kurban bayramı mesajı

Yenişehirlioğlu mesajında, 
"Bünyesinde yüksek manevi değerleri ve hikmetleri barındıran mübarek Kurban Bayramına bir kez daha ulaşmanın huzurunu, sevincini, heyecanını ve bereketini yaşıyoruz.

Allah’ın mağfiretiyle kuşattığı, gökten insanlığın üzerine yağmur misali rahmet yağdığı bu müstesna günlerde vicdandan mahrum, merhamete muhtaç bırakılmış diyarları da unutmamak gerekmektedir. “Komşusu tokken aç yatan bizden değildir.” öğüdüyle ümmetine adeta vicdani bir istikamet çizen sevgili Peygamberimizin yolundan ilerlemeliyiz. Filistin’in acısını yüreğimizde hissetmeli ve dualarımızdan kardeşlerimizi eksik etmemeliyiz. 

Manevi atmosferini yaşadığımız Kurban Bayramının, birbirimizi hatırlamaya, kardeşlik ahdimizi yenilemeye, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeye vesile olmasını temenni ediyorum.

Başta şehit aileleri olmak üzere değerli hemşehrilerimin, aziz milletimizin ve bütün İslam Âleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor; bayramın getirdiği kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma ruhunun bütün dünyaya hâkim olmasını diliyorum." Dedi.