Manisa'da yetki bu sene de Eğitim-Bir-Sen'de

Eğitim Bir Sen Manisa 1 Nolu Şube Başkanı Halil Kallat, 2024 yılı sendika mutabakat sayılarına göre, Manisa genelinde üye sayısının bir önceki seneye göre artarak, daha önceki 14 yılda olduğu gibi bu yıl da yetkinin Eğitim Bir Sen'de olduğunu belirtti.

Manisa'da yetki bu sene de Eğitim-Bir-Sen'de

Eğitim Bir Sen Manisa 1 Nolu Şube Başkanı Halil Kallat, 2024 yılı sendika mutabakat sayılarına göre, Manisa genelinde üye sayısının bir önceki seneye göre artarak, daha önceki 14 yılda olduğu gibi bu yıl da yetkinin Eğitim Bir Sen’de olduğunu belirtti.

Bir önceki sene mutabakat döneminden bu zamana kadar Manisa genelinde 266 kişinin daha güçlerine güç kattığını vurgulayan Eğitim Bir Sen Manisa 1 Nolu Şube Başkanı Halil Kallat, toplam 6 bin 27 üye ile Manisa genelinde Eğitim Öğretim ve Bilim Hizmetleri Kolunda Örgütlü 52 sendikanın üyelerinin yüzde 40 oranında Eğitim Bir Sen’li olduğunu ve yetkili olarak eğitim çalışanlarının bu güvenine layık olmak için daha çok çalışacaklarını söyledi.

Kallat, bu sene de yetkinin devam etmesi başarısında emek ve gönül veren tüm üyelere teşekkür ederek, Eğitim Bir Sen ailesi olarak, eğitim çalışanları için mücadeleye her daim devam edeceklerini vurguladı.