Yenimahalle Hanımlar Lokali'nde kurs kayıtları sürüyor

Yenimahalle Hanımlar Lokali ve Meslek Edindirme Kursları'nda düzenlenen kurslarda kursiyerler, uzman öğretmenler eşliğinde eğitimler alıyor. Oldukça memnun olunan kurslar için kayıtlar ise devam ediyor.

Yenimahalle Hanımlar Lokali'nde kurs kayıtları sürüyor

Yenimahalle Hanımlar Lokali ve Meslek Edindirme Kursları’nda düzenlenen kurslarda kursiyerler, uzman öğretmenler eşliğinde eğitimler alıyor. Oldukça memnun olunan kurslar için kayıtlar ise devam ediyor.

Yunusemre Belediyesi bünyesinde hizmet veren hanımlar lokali ve meslek edindirme kursları sayesinde kursiyerler hem ekonomisine katkı sağlıyor, hem de sosyalleşme fırsatı buluyor. Yenimahalle Hanımlar Lokali ve Meslek Edindirme Kursları’nda, İlçe Halk Eğitim Merkezi’nden uzman öğretmenler eşliğinde verilen kurslarda hanımlar; spor, örgü, resim, dikiş, oyun odası, bilgisayar, Kuran-ı Kerim, kuaför, nakış, iğne oyası, geri dönüşüm, İngilizce ve matematik gibi dilediği branşta eğitim görüyor. Sabah ve öğleden sonra verilen kurslardan hafta içi yüzlerce vatandaş faydalanıyor. Kurs kayıtlarının devam ettiği Yenimahalle Hanımlar Lokali ve Meslek Edindirme Kursları’na kayıt yaptırmak isteyen kursiyerler, Yenimahalle Malta Yolu Caddesi 45/A adresine gelerek başvuruda bulunabilir.